Stacionaro paslaugos

Stacionaro paslaugos

  2007 metais Daugų slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje atlikta renovacija, neatpažįstamai pakeitusi šį mūsų padalinį. Galime teigti, kad ši ligoninė - moderniausia slaugos ligoninė Alytaus rajone.
  Pakeista buvo kanalizacijos, apšvietimo, ventiliacijos, priešgaisrinės saugos sistemos, patalpų išdėstymas. Prie kiekvienos palatos atsirado dušas, tualetas, įrengtas liftas pacientams. Įdiegta moderni personalo iškvietimo į palatą sistema.
Ligoninėje slaugomi ir gydomi lėtinėmis sunkiomis ligomis sergantys pacientai. Dauguma jų nepajėgia savęs apsitarnauti, juda tik lovoje. Tokių pacientų priežiūra namuose, artimiesiems būtų labai sunkus uždavinys. Pacientą mes galime slaugyti nemokamai iki 120 dienų per metus.
  Pageidaujantiems tęsti artimojo slaugą ligoninėje virš 120 dienų, siūlome mokamas slaugos arba globos paslaugas. Pagal Alytaus rajono savivaldybės tarybos patvirtintus įkainius, para mūsų ligoninėje įvertinta 30 eurų.
  Norint patekti į Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę, reikia kreiptis į šeimos gydytoją, kuris, žinodamas paciento sveikatos būklę nuspręs, ar toks gydymas reikalingas. Juk slaugos ligoninėje gydomi ir slaugomi tik lėtinėmis ligomis sergantys pacientai. 
Atvykstant būtina turėti asmens dokumentus, gydytojo siuntimą, pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą, nes Daugų PGSL gydomi ir slaugomi tik Alytaus rajone gyvenantys asmenys.
Kontaktai: 
Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro
Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė
V. Mirono g. 9, Daugai, Alytaus rajonas, Lietuva
Slaugytojų postas: (8 315)  69 135
Vedėjas, vyr. slaugos administratorė: (8 315)  69 284
El. paštas: ligonine@pspc.lt
Informacija atnaujinta 2022-11-28 10:47