Apie mus

Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras - medicinos paslaugas teikianti įstaiga. Mes turime platų šeimos gydytojų kabinetų tinklą Alytuje ir Alytaus rajone. Todėl tik mes esame pajėgūs teikti pirminės sveikatos priežiūros paslaugas Alytaus rajono kaimo vietovėse ir Alytaus mieste. Mūsų padaliniai įsikūrę:
  • Butrimonyse, Ateities g. 4;
  • Krokialaukyje, Vytauto g. 1;
  • Dauguose, V. Mirono g. 9;
  • Simne, Vytauto g. 55;
  • Miroslave, Dainavos g. 7;
Centrinė būstinė įsikūrusi Alytuje, Naujoji g. 48 (Alytaus poliklinikos patalpose).
Kita įstaigos ypatybė, kad medicinos paslaugas teikiame įvairaus amžiaus žmonėms: kūdikiams ir vaikams, suaugusiems ir seneliams. Taigi, mes savo pacientais rūpinamės nuo gimimo, pirmų žingsnių iki senatvės ir mirties.
Įstaiga nesiekia pelno, jos tikslas — kilnus: gydyti, padėti susirgus. Mes suprantame, kad sveikata — brangiausias žmogaus turtas. Jums padės pasveikti mūsų aukštos kvalifikacijos, rūpestingi gydytojai ir slaugytojos. Gydytojo jums nereikės ieškoti toli. Pagalbą suteiksime jūsų gyvenamoje vietoje. Jeigu sunkiai susirgote, ir nepajėgiate atvykti pas gydytoją, gydytojas aplankys jus namuose, išrašys vaistų, esant reikalui nukreips specialisto konsultacijai arba į ligoninę.
Nežinote, kaip slaugyti sunkų ligonį ar senelį? Mūsų slaugos ligoninė Dauguose - viena moderniausių Alytaus rajone. Tokia ji tapo po neseniai atliktos renovacijos. Čia jūs galėsite pamiršti savo rūpesčius, nes pacientą pasitinka dėmesingas personalas, patogios palatos.
Jus sudomino čia pateikta informacija, norite lankytis pas mūsų gydytojus? Kreipkitės į artimiausią mūsų ambulatoriją ar medicinos punktą, užpildykite prašymą.
Mes pasirūpinsime ir jūsų sveikata!
Informacija atnaujinta 2023-07-25 09:27